KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8482506
nr 848 2506
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Söderkåkar, signerad 1959, 53/70, 36x37
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:07:10
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén